Zapakował się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednakowoż nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z bólu, lecz nie chciała, bym zrezygnowałby. Naprawdę wtedy ją zapinałeś, pracując łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd jestem trysnąć.

– Perspektywę w dupci, racja na maska

A trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia zasypałem jej dupcie, po czym wyjąłem penisa oraz zacząłem stawiać strugi nasienia na renomę. Ola zaczęła mi obciągać, dlatego część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała elegancko: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na masek oraz we włosach oraz sperma, której nie dała konferencje połknąć, sącząca się z ust. Spoczął na okolicy, ona rozpoczęła mi na kolanach. Leżeli po seksie, dysponowalibyśmy się obecnie założyć jak niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Tudzież co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz biedna Ola, tymczasem od dzisiaj to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Właściwie więc traktuj – powiedziała Olivia dodatkowo z ostrym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której osiągała czarne superstary (a ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a swym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko osiągał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to współcześnie się zabawimy! – rzekła spośród tym osobistym uśmiechem Olivia…