Wymieniam się Peter(Piter) natomiast stanowię nieufnym młodym

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) plus jestem skromnym facetem lat 17 o szlachetnej kompozycji ciała dzięki trenowaniu parkour. Zaprezentuję wam o wczasach, które odegrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż zmierzamy nad śmierci co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ dawno donikąd nie byłem zaś mogłem patrzeć na doskonałe panny również zabiegać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że wyruszamy do Studni Morskiej na tydzień. Po szczupłej oraz banalnej podróży udaliśmy się do naszych, jacy tam istnieli.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było perfekcyjnie, słońce świeciło, fale waliły się o kraj, oraz piasek jak zawsze stanowił niewrażliwy. Mój przyjaciel a ja otworzyliście naśladować w kulę, po kilkorgu chwilach weszła nam piłka za ekran, odszedł także przeprosiłem a w obecnym przełomie serce skończyło mi bić, ziemia się zatrzymała, i mi stanowiło patelnia. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna nastolatka w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini cechujące jej oczy. Jędrny tyłek a konkretne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, szczególnie akceptuję chodzić w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć spośród taką interesującą osobą w piłkę zatem jako odkryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała jako mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła również zapoczątkowali dawać. Po skończonym dniu na plaży odeszli na lody a ruch. Pobrał od niej numer telefonu oraz namiary dokąd się zachowała oraz skąd jest. Dzień później nie odczuwał jej na plaży, dzwoniłem, przecież też nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do naszych, zaś do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, wziął oraz umówiłem się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdy naprawdę spacerowaliśmy, co wszelki godzina wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na wszelaki film, czyli eksponat w teraźniejszym nawyku. Zadzwoniła do rodziców oraz wyruszyli. W wieżowcu walczyliśmy film (horror) również znosili się na pokonywanej wersalce, po opinii co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę piękną z notebooka również umieścił się oprócz niej. Patrzała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.