Tyler ustawiony na moich ramionach do wypoczynku, a my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie mięso na gołe ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a następny występować przed telewizorem i traktowania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason wrócił do budynku, udał się do bezpośredniego pokoju. Udaliśmy się do łóżka, jak rzadko.

Tyler położony na moich ramionach do odpoczynku, i my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie ciało na gołe ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W erach porannych, naładować, staraliśmy dużo funkcji seksualnych przed wystąpieniem ponownie. Byłem atrakcyjny Carolyn za nauczanie mnie, iż istniałoby pełno sposobów, żeby uprawiać seks. Tyler miał powrócić do zakładzie tego pojedynczego popołudnia. Wypowiadali przez telefon w nocy, natomiast nie na długo. My stanowili idealny weekend razem a istnieli zmęczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Zastanawiałam się, albo jest sens nadal wkurzony kiedy zobaczył Tyler. Chyba byliby miłośnikami ponownie. Może Jason byłoby winić wyłącznie mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień zajmujący, panie Brock,” zadzwonił głęboki głos Aleksandra, kiedy zobaczył mi dotrzeć do kuchni.

Oraz jęknął i usiadł na wyspie kuchennej.

“Miej siebie w ów weekend?” zapytał spośród aktualnego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Stanowię zbawienne śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – Oraz nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał oraz lekko zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, żeby ustawić płytkę i sok przede mną natomiast dał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Chcesz mi pomóc obudzić? Mam trochę więcej dużych jajek oraz silny kiełbasa dla ciebie.”

Oraz jęknął.

“Mogę ukarać ostatni czynności,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po nisku obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się i poklepał nogę. “Kocham moje dziewczyny młoda oraz czysta, przecież nie myślałem o tymże.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Stwierdziła mu o tobie. Mówi, pewna, że ​​pragnie cię zrozumieć.”

“Czemu?” Zapytałam. “Lub nie istniejesz dwa szczęśliwe razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy niezwykle korzystni”, powiedział. “Ten chłopak może pokazać się rzeczy, też.”

“Zastanawiam się, że nie poszedł zobaczyć Yankee za grę.”

“My,” powiedział. Powoli zaczął mi informować o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w obecnym okresie – wiem, bo jest dziesięć lat dalszy ze mnie – natomiast istniał poważnie w treningu.

Byłem z dala od kuchni Aleksandra na pamiątkę rano, odkładając na Tyler zadzwonić po treningu pływania. Jason powrócił do domu, unika mnie oraz poszedł. Tyler nie zadzwonił, a biorę stale był leniwy. Również w boku spróbował wskazując go, jednak jego stara mówi Tyler pomagał ciotkę z nieznanym ruchu.

Alexander mieszkały mój bliski deser tej czerni i sprawdzałem służąc zabierania z więcej mojego śniadania drugiego dnia wcześnie. Bez tak myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, ale nic szorty snu, co nie było wszystko, co nietypowe dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty snu jest gdy ubieranie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Istniał w dużych spodenkach i koszulce wyspie – Nie zawsze ubierać się w grup jednolity, aż czasie kolacji. W jakimś razie, dostał boner, widoczne przez jego szorty. Miał duże.

Jeśli kiedykolwiek chcesz wziąć się do majtek gej chłopca, odzwierciedlając mu liczny korporację boner prawdopodobnie żyć niemal oczywiście jedno skuteczny jak jeszcze dłoń na jego. Nigdy nie widziałem dorosłego człowieka erekcji przed oraz na pewno nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był rozwiązany jak niektóre z czarnych chłopaków znajdował w porno, jednak stanowił znacznie wyposażony. Pomimo zrywając boner na osobną rękę, udawałam, iż nie interesuje. Tęskniłem Tylera, oraz on istniał moim chłopakiem. Niestety planowałem pomysłu iść wkręcania wokół.